В Україні запустять інтерактивну мапу про ситуацію в лікарнях щодо COVID-19

В Україні запустять інтерактивну мапу про ситуацію в лікарнях щодо COVID-19
в Новини

Найближчим часом МОЗ України запустить інтерактивну мапу, де в онлайн-режимі можна буде побачити, як звільняються ліжка та перепрофільовуються лікарні в країні. Вони, перш за все, будуть приймати хворих на COVID-19. Про це повідомляє пресслужба ОДА.

Читайте також: Трьох черкащан госпіталізували з підозрою на коронавірус

“Ми чітко розробили алгоритм надання медичної допомоги, аналізуючи сценарії розвитку спалаху коронавірусної інфекції в Італії, спираючись на наші стандарти, рекомендації ВООЗ та найкращі медичні практики інших країн. Ми будемо пропонувати та надавати медичну допомогу в легких випадках амбулаторно в умовах самоізоляції. Для тих випадків, коли пацієнти будуть потребувати госпіталізації, інтенсивної терапії чи реанімаційних заходів, розроблено мапу, яка  чітко показуватиме бригаді швидкої допомоги, в якій лікарні на сьогоднішній день є вільне ліжко, яке забезпечене всім необхідним обладнанням, аби врятувати життя”, – повідомив заступник голови МОЗ та головний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час брифінгу 19 березня.

Нагадаємо, 19 березня представники Черкаської ОДА та агрохолдингу МХП розробили оперативний план дій для протидії поширенню коронавірусу. Нині пріоритетним завданням є закупка першочергового обладнання для лікарень та засобів індивідуального захисту. МХП виділяє на це близько 14 млн грн.