В Умані будуть платити за воду менше

В Умані будуть платити за воду менше
в Новини

В Умані знизять вартість ціни на воду на 2 гривні за кубометр. Новий тариф почне діяти із грудня поточного року, інформує Уманська міська рада.

Про це 21 жовтня під час брифінгу повідомив директор КП «Уманьводоканал» Юрій Токарев. Він зазначив, що тарифоутворення на послуги з централізованого водопостачання було і залишається одним з болючих питань. Адже населення малих міст, до яких належить і м. Умань, переплачує за послуги водозабезпечення.

Захищаючи інтереси громади міста, міська влада спільно з КП «Уманьводоканал» неодноразово зверталася до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) з проханням врегулювати питання застосування до КП «Уманьводоканал» з боку ТОВ «Білоцерківвода» оптового тарифу на покупну воду, але звернення залишалися без відповіді.

Лише після прийняття постанови Кабінету Міністрів України № 670 від 02.09.2015 р., якою було внесено зміни до порядку формування тарифу, і завдяки наполегливим зусиллям в.о. міського голови Олександра Цебрія питання зрушило з місця.

За словами Юрія Токарева, на даний час є чітка відповідь від НКРЕКП: тарифи будуть скориговані. ТОВ «Білоцерківвода» подало на розгляд до НКРЕКП розрахунок нового оптового тарифу для водопостачання м. Умань. Після його прийняття тариф на централізоване водопостачання для споживачів м. Умань буде знижено.