В Умані чоловік під наркотиками їхав зі швидкістю 204 км/год

В Умані чоловік під наркотиками їхав зі швидкістю 204 км/год
в Новини

21 червня, в Умані патрульні під час вимірювання швидкісного режиму на автодорозі М05 Київ-Одеса зафіксували авто “BMW”, яке рухалось зі швидкістю 204 км/год. Вимогу інспектора поліції про зупинку водій проігнорував.

Під час переслідування керманич “BMW” рухався на великій швидкості, на проблискові маячки та звукову сирену з неодноразовими вимогами про зупинку керманич не зважав та рухався далі. Авто вдалося зупинити на стаціонарному посту поліції автодороги М05 біля міста Умань.

Під час спілкування інспектори виявили у водія ознаки наркотичного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп’яніння останній відмовився. Також, під час поверхневої перевірки у одного з пасажирів патрульні виявили згорток з, ймовірно, наркотичною речовиною.

Поліцейські викликали на місце слідчу групу для встановлення всіх обставин події. На водія “BMW” патрульні склали низку адміністративних матеріалів, а саме:

– протокол за ч.1 ст.130 (Керування в стані сп’яніння) КУпАП, 17000 грн;

– протокол за ч.1 ст.122-2 (Невиконання водіями вимог про зупинку) КУпАП, 153 грн;

– постанова за ч.4 ст.122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш як на 50 км/год) КУпАП, 1700 грн;

– постанова за ч.8 ст.121 (Керування водієм транспортним засобом, щодо якого порушено обмеження, встановлені Митним кодексом України) КУпАП, 8500 грн;

– протокол за ч.5 ст.122 (Порушення, що спричинили створення аварійної обстановки) КУпАП, 1445 грн.