Триденну жалобу оголошено в Умані за загиблими унаслідок атаки російських ракет.
Про це повідомила міська голова Ірина Плетньова.
Також в громаді скасовані усі розважальні заходи на невизначений термін.
Нагадаємо, цього ранку окупанти атакували Черкащину. Крилатими ракетами вони влучили у житловий багатоквартирний будинок і складські будівлі в Умані.
Наразі відомо, що російські ракети забрали життя шістьох людей в Умані, 17 осіб постраждали.
В Уманській гімназії №5 розгорнуто оперативний штаб допомоги для постраждалих внаслідок ранкової ракетної атаки на місто.
Також відкрито офіційний рахунок для постраждалих внаслідок ракетного удару в Умані. Реквізити ТУТ.
У загальноосвітніх закладах міста Умань сьогодні навчання дистанційне.
Окрім цього, працюють гарячі лінії, за якими жителі Умані можуть звернутися по допомогу.