В Умані створили нові структурні підрозділи поліції

в Новини
0 Коментарів
besplatka_728_90_ukr

З метою належної організації роботи секторів реагування патрульної поліції керівництвом Управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області проводяться виїзні наради з начальниками та особовим складом територіальних відділів області.

Відповідно до постійно діючого штатного розпису в кожному територіальному відділі поліції було створено одинакові за своєю побутовою сферою сектори реагування патрульної поліції. Це нові структурні підрозділи поліції основною задачею яких є оперативне прибуття на місце події, затримання осіб причетних до скоєння правопорушення, встановлення та опитування можливих свідків, охорона місця події та при необхідності виклик слідчо-оперативної групи.

З метою належної організації зазначених секторів заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області підполковник поліції Возняк Богдан Михайлович провів зустріч з особовим складом Уманського відділу поліції та відділень які входять до його складу.

Основною метою заходу було обговорення основних деталей роботи зазначених секторів.

Як відмітив групи швидкого реагування патрулюватимуть не лише містом.

-Такі наряди будуть доступні до кожного жителя сільської місцевості. Адже спілкування з громадськістю, вжиття заходів превентивного характеру, перевірка під облікового елементу, забезпечення публічного порядку, нагляд за безпекою руху – це основна задача новоствореного підрозділу. — зазначає Богдан Михайлович. 

Повідомляє ГУНП у Черкаській області

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Лисянці розпочали ямковий ремонт дороги
Новини
Касирка з Лисянки вкрала понад пів мільйона гривень
Новини
ЧІПБ випустив 166 молодих фахівців