В Умані відбувся відкритий кубок УДПУ з боксу

в Новини

У боротьбі за Кубок Уманського державного педагогічного університету з боксу змагалися спортсмени більше, ніж 10 навчальних закладів України, інформує «Черкаський спорт«.

Результатами змагань на своїй сторінці у Фейсбуці поділився головний секретар змагань, голова Уманської міськрайонної федерації боксу АРЕС Віктор Петриченко:

«Закінчився довгоочікуваний Відкритий Кубок УДПУ з боксу! Вечір боксу, як кажуть, пройшов на ура. Повний зал глядачів, запеклі поєдинки, чарівні ринг-girls, неперевершений ринг-анонсер, неповторні художні номери, шикарне освітлення та музичний супровід і взагалі чудова атмосфера. Все це могли побачити і відчути ті, хто завітав на наше свято боксу, на наше боксерське шоу! Серед учасників, як і обіцялось, студенти більше, ніж з 10 навчальних закладів України!

Впевнені перемоги здобули:

— уманський боксер ДЮСШ, учень ЗОШ №9 Колісніченко Дмитро;

— студент УГПК Швець Сергій;

— студент УНУС, боксер ДЮСШ Смілянець Назар;

— учень Громівського НВК та Уманськоі ДЮСШ Скакун Андрій;

— студенти УДПУ Овсянніков Євген та Смирнов Андрій (обидва представляють ШВСМ);

— учень ЗОШ №12 та ДЮСШ м. Умань Кондратюк Михайло.

Достроково закінчила свій бій Ковальчук Анастасія, МСУ. Дещо в рівних боях, але все-таки здобули перемоги студент КНУБА, КМС, Ковпак Андрій та студент УНУС, учень Уманської ДЮСШ Шлейко Олександр. Добре себе проявили і в підсумку вибороли нічиї студент КДУФВС Видрик Дмитро, студент УАТК Дзюба Сергій, студент Вінницького технологічного університету Остапчук Дмитро.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Нові правила: при перетині кордону невакциновані мають встановити застосунок «Вдома»
Новини
У Чигирині горів будинок
Новини
Черкаські гімнасти вийшли до фіналів чемпіонату світу