В Умані відкрилося літературне кафе здорового харчування

В Умані відкрилося літературне кафе здорового харчування
в Новини

В Умані улітературному кафе здорового харчування РСК «Амарант»  поєдналася їжа для тіла та «їжа» для розуму. Це перше подібне кафе не лише в  нашому місті, а у й всій Україні. Не дивлячись на те, що кафе відкрилося менше місяця тому, воно вже має постійних відвідувачів та шанувальників. Повідомляє “Вечірня Умань”

На полицях літературного кафе здорового харчування можна знайти книги різних жанрів. Але у всіх них є одна спільна риса – вони направлені на розвиток людини як особистості у різних сферах. Кожна з них дає можливість читачу пізнати себе.

“Людина має грубе та тонке тіло. Тонке тіло – це тіло розуму, емоцій. Саме від нього залежить, як ми сприймаємо світ, – розповідає власник РСК «Амарант» Юрій Дробілко. – Тому дуже важливо слідкувати за тим, чим ми «годуємо» наш мозок.  У нашому кафе представлені книги про саморозвиток, про цінності, про лідерство, книги мудреців”.

amarant

Крім «їжі» для розуму, у РСК «Амарант» готують здорову їжу для тіла. Для гостей закладу шеф-повар підбирає  лише екологічно чисті та корисні продукти. Так, в меню: супи, салати, каші, панір, бобові, тофу, овочі, сухофрукти, бездріжджовий хліб, солодощі без шоколаду і цукру.

“Вченими доведено, що коли ми вживаємо м’ясо, то наповнюємо свій організм токсинами. Це достатньо вагомий аргумент, аби від нього відмовитися і почати здорово харчуватися. Натомість при приготуванні наших страв ми використовуємо овочі, фрукти, сочевицю, горох, сири, молоко.  Вони мають ті ж самі корисні властивості, що й і м’ясо”, – ділиться з нами шеф-повар літературного кафе здорового харчування Олег Керпа.

Не дивлячись на те, що кафе відкрилося менше місяця тому, воно вже має постійних відвідувачів та шанувальників.  У закладі можна не лише почитати книги, а й придбати їх.

– Коли я вперше почула про нове в Умані кафе, то поставилася до нього досить скептично. Тоді я навіть і не думала, що це місце має не лише позитивну атмосферу, цікаві книги, а й дуже смачну кухню”, –ділиться з нами 24-річна Оксана Батіг.