В Управлінні ДСНС з нагоди Дня захисника України відбулася церемонія підняття Державного Прапора України

В Управлінні ДСНС з нагоди Дня захисника України відбулася церемонія підняття Державного Прапора України
в Новини

У цьому році країна, День захисника України вперше відзначатиме 14 жовтня. Як йдеться у відомому указі Президента України: “З метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості постановляю встановити в Україні свято – День захисника України, який відзначати щорічно 14 жовтня”.

Зранку в Управлінні та в усіх пожежно-рятувальних підрозділах області рятувальники провели урочисті церемонії підняття Державного Прапора України. Заступник начальника Управління полковник служби цивільного захисту В’ячеслав Перевізник разом з іншими рятувальниками в урочистій обстановці підняли Державний Прапор України.

Сьогодні справа захисту української незалежності згуртувала і кадрових військових, і добровольців, і волонтерів, тому коло тих, кого ми вшановуємо як захисників України, включає і їх. Це також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності.

Серед захисників нашої Батьківщини, є й чисельний корпус рятувальників Черкащини. Понад рік, вже 97 наших фахівців, змінюючи один одного у складі зведеного загону, або у складі окремих інженерних груп, виконували урядові завдання на території Луганської та Донецької областей. Супроводжуючи гуманітарні конвої, розміновуючи території, виконуючи інженерні роботи по укріпленню оборонних рубежів, зведенню захисних споруд та відновленню систем життєзабезпечення краю. Вони неодноразово демонстрували свою мужність витримку та високий професіоналізм.

Управління ДСНС в Черкаській області