В Золотоноші загорілась музична школа – така інформація з’явилась нещодавно у “Фейсбуці”. Також у соцмережі повідомили, що у приміщенні школи стояли ігрові автомати, які загорілися. Через що й спалахнула будівля. Займання підтвердив речник УДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.
Із власних джерел нам стало відомо, що через пожежу в музичній школі є один загиблий та двоє постраждалих, із яких одна людина у вкрай тяжкому стані, має 80% опіків тіла, інша має 14% опіків.

