Вандалів, які облили фарбою меморіал у Черкасах, потрібно покарати: афганці вийшли на протест (ФОТО)

*фото із сайту "Вікка"

*фото із сайту “Вікка”

в Новини

Покарати вандалів, які понівечили пам’ятний знак, та виділити кошти на добудову меморіального комплексу загиблим воїнам Афганістану. Із такими вимогами виступили у Черкасах учасники спілки ветеранів Афганістану. Зібралися вони біля самої недобудови меморіалу. Про це повідомляє сайт “Вікка“.

Нагадаємо, у Черкасах пошкодили меморіальний комплекс воїнам-інтернаціоналістам, що знаходиться на бульварі Шевченка.

За словами голови обласної спілки ветеранів Афганістану Сергія Якимчука, головною вимогою мітингуючи є саме розшук зловмисників, які тиждень тому облили пам’ятний знак червоною фарбою та порозбивали таблички з іменами загиблих воїнів-афганців.

photo_2021-04-02_09-54-28
*фото із сайту “Вікка”

Він додав, що спаплюжений червоною фарбою пам’ятник стосується воїнів-інтернаціоналістів. Відповідно до постанови Кабміну було впроваджене державне свято – Вшанування пам’яті загиблих воїнів в Афганістані та інших локальних конфліктах. Тому цей знак є пам’ятним і охороняється законом.

«Ця плита – загиблим у Чехословаччині, там теж були наші люди, які загинули, там були черкащани. Тому в комплексі його вирішили встановити на цьому місці. Невідомі ж позбивали таблиці загиблим в Афганістані, облили плиту фарбою. Це неприпустимо і винних потрібно покарати», – додав Сергій Якимчук.

photo_2021-04-02_09-54-25
*фото із сайту “Вікка”