Поширити

Вандали в Каневі на дитячому майданчику намалювали свастику

Вандали в Каневі на дитячому майданчику намалювали свастику

Під час огляду дитячого майданчика по вулиці Захисників України в Каневі комунальники виявили наслідки діяльності вандалів.

Про це інформує телеграм-канал “Канів Онлайн”.

Зокрема, на одному з ігрових елементів на майданчику, який знаходиться поблизу міської ради, вандали фарбою намалювали свастику. 

Найближчим часом працівниками КП “Місто” будуть проведені роботи з ліквідації непристойних написів.

Також читайте: Рух відновлений: стали відомі деталі ДТП на черкаській дамбі

Реклама