Василь Фурман: «Політикам є чому повчитися в медиків»

Василь Фурман: «Політикам є чому повчитися в медиків»
в Політика

Медичних працівників Тальнівської центральної районної лікарні привітали з професійним святом. Урочистості та концерт провели в місцевому Будинку культури. Головний лікар Анатолій Майсюк подякував колегам за віддану працю та відзначив грамотами кращих працівників і ветеранів галузі. Голова Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Василь Фурман завітав на свято з подарунками. Він вручив медпрацівникам дитячого та поліклінічного відділень лікарні мікрохвильові печі, які допоможуть облаштувати їхній побут на робочому місці.

 – У лікарів та політиків є дуже багато спільного: й ті, й інші мають дбати про людину, – зазначив Василь Фурман. – У лікарів піклуватися про людину виходить краще. Нам, політикам, є чому повчитися в медиків. Зокрема, хоча б тому, як вони за мізерні зарплати професійно та без користі оберігають найцінніше багатство країни — здоров’я українців. У день професійного свята висловлюю всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність. На жаль, умови праці лікарів нині складні. Тому, сподіваюся, що такий подарунок хоч трохи створить для них комфорт на робочому місці

IMG_1076

Головному лікарю та працівникам медичної галузі також з нагоди свята вручили великий коровай. Голова профспілкового комітету Олександра Назарук від імені всіх медпрацівників подякувала «Солідарності» за увагу та приємні подарунки.