Василь Фурман заохотив гімназистів стати успішними

Василь Фурман заохотив гімназистів стати успішними
в Новини, Політика

Голова Черкаської територіальної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Василь Фурман у день завершення навчального року провів для учнів Черкаської гімназії № 9 лекцію на тему лідерства та успіху. А також відзначив випускницю Червонослобідської школи, яка на ЗНО набрала максимальні 200 балів.

Анна Власенко – єдина черкащанка, котра склала і базовий, і поглиблений рівні ЗНО з української мови на 200 балів. Вона має чимало й інших здобутків: призерка всеукраїнських олімпіад, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, стипендіатка Президента України. Василь Фурман вручив дівчині набір книг, який стане корисним для її подальшого навчання та розвитку.

2-im

Десятикласникам гімназії № 9 пощастило почути лекцію та отримати книгу «Як стати успішним. До мрії на власних крилах», автором якої є Василь Фурман. Молодь дізналася не лише про основні правила успіху, але й як їх застосувати на практиці.

«Такі семінари я започаткував ще 2011 року, – зазначає політик. – Під час зустрічей зі студентами, школярами ділюся своїми власними правилами та прикладами про успіх. Маю великий досвід керівної роботи, постійно спілкуюсь з власниками бізнесів, генеральними директорами, вони діляться зі мною своєю формулою успіху. Я хочу її передати нашій молоді. Бо вважаю, що чим більше буде успішних українців, тим успішнішою буде Україна. Мета цього проекту – навчити молодих людей досягати поставлених цілей, щоб здобути найвищих вершин у житті. При цьому інколи власні цілі потрібно переглядати, а плани перебудовувати. Але ніколи не зупиняйтеся і не опускайте рук. Через рік ви закінчуватимете школу. Перед вами постане дуже важливе запитання, який шлях обрати, до якого вишу вступити. Дуже важливо не помилитися. Адже від цього вибору залежатиме ваша подальша доля».

Учні відзначили, що таких семінарів їм дуже бракує.

3-im

– Ця лекція була нам дуже цікавою та корисною, адже ми наступного року будемо випускниками і визначатимемося з подальшими кроками по життю, – говорить учениця 10-Б класу Ірина Мордюшенко. – Ми тепер розуміємо і точно запапам’ятаємо, що потрібно обов`язково визначити для себе мету і поступово крок за кроком іти до її досягнення.

За словами гімназиста Станіслава Пащенка, Василь Фурман став для нього прикладом успішної та неординарної особистості, з якої варто брати приклад. Лектор змусив хлопця ще раз подумати, чи правильний напрямок подальшого навчання він для себе обрав.