Важкі втрати: Черкащина попрощалася ще з двома захисниками

Важкі втрати: Черкащина попрощалася ще з двома захисниками
в Новини

На Христинівщині провели в останню путь захисника, старшого солдата Руслана Мельника, який загинув на російсько-українській війні.

Інформацію про це підтвердила речниця Черкаського обласного ТЦК Аліна Кривошея.

Старший солдат Мельник Руслан Миколайович народився 17 жовтня 1997 року.

Служив оператором протитанкового відділення Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка.

Загинув 13 лютого на Луганщині, отримавши поранення несумісні з життям.

Попрощалися з воїном у селі Ботвинівка, що на Христинівщині.

Також Черкаси провели в останню путь ще одного Героя. Разом з Небесною вартою навічно 37-річний солдат Сергій Самійленко.

Сергій Володимирович народився в с. Мошни Черкаської області. Закінчив Черкаську загальноосвітню школу № 24, здобув професії електрозварника, водія, технолога-рибовода. Працював державним інспектором Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Черкаській області, рибаком рибного господарства, останні 5 років – на металургійному підприємстві “Metal Invest”.

У вересні 2022 року був мобілізований до гранатометного взводу механізованого батальйону, захищав Україну від російського агресора.

Унаслідок мінометного обстрілу, від поранень несумісних із життям, Сергій Самійленко загинув у Луганській області.

Відзначимо, випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Богдан Северенчук Указом Президента України посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.