«Важливо захистити ці вибори»: Роман Сущенко в студії «ВиЧЕрпно» (ВІДЕО)

в Відео Новини Політика

На цьому в студії «Вичерпно» наголосив кандидат у народні депутати по 197 округу від ПП «Європейська Солідарність» Роман Сущенко.

«Я не можу стверджувати, що саме в цю хвилину відбувається фальсифікація виборів, оскільки вона буде вже після волевиявлення громадян. Підготовку до цього ми спостерігаємо й зараз. Йдеться про те, що в деяких населених пунктах та закладах відбувається масштабний підкуп виборців, а деякі кандидати використовують адмінресурс», — сказав Роман Володимирович.

Партія «Європейська Солідарність» виступає за демократичний підхід, прозорі правила проведення виборчого процесу. Юристи, спостерігачі, представники у виборчих комісіях — усі добре підготовлені, наголошує кандидат:

«Для них організували декілька тренінгів, де розповіли наскільки важливо захистити ці вибори. Також ми провели переговори із нашими політичними партнерами й домовилися про захист результатів. Вони будуть стежити та фіксувати всі зловживання».

Публічно підтримує кандидата від «ЄС» український журналіст Роман Цимбалюк:

«Я знаю, що за таку людину, як Роман Сущенко, буде несоромно людям, які за нього проголосують. Мені здається, коли парламент держави представлений різними політичними партіями — це круто! Досвід Романа однозначно допоможе йому в законотворчій діяльності».

Детальніше про це дивіться в нашому відео:

*політична агітація

Підписуйтеся на наші сторінки в соціальних мережах:

Можливо Вас зацікавить

Відео
Смертність від штаму «Дельта» на Черкащині збільшилася, — Людмила Кравченко в студії «Вичерпно»
Відео
«Дехто з батьків став на захист»: депутат міськради про ситуацію з насиллям в дитсадку (ВІДЕО)
Відео
«Бюджету розвитку може й не бути», — секретар ЧМР Юрій Тренкін у студії «Вичерпно» (ВІДЕО)