“Важливо захистити ці вибори”: Роман Сущенко в студії “ВиЧЕрпно” (ВІДЕО)

“Важливо захистити ці вибори”: Роман Сущенко в студії “ВиЧЕрпно” (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Політика

На цьому в студії “Вичерпно” наголосив кандидат у народні депутати по 197 округу від ПП “Європейська Солідарність” Роман Сущенко.

“Я не можу стверджувати, що саме в цю хвилину відбувається фальсифікація виборів, оскільки вона буде вже після волевиявлення громадян. Підготовку до цього ми спостерігаємо й зараз. Йдеться про те, що в деяких населених пунктах та закладах відбувається масштабний підкуп виборців, а деякі кандидати використовують адмінресурс”, – сказав Роман Володимирович.

Партія “Європейська Солідарність” виступає за демократичний підхід, прозорі правила проведення виборчого процесу. Юристи, спостерігачі, представники у виборчих комісіях – усі добре підготовлені, наголошує кандидат:

“Для них організували декілька тренінгів, де розповіли наскільки важливо захистити ці вибори. Також ми провели переговори із нашими політичними партнерами й домовилися про захист результатів. Вони будуть стежити та фіксувати всі зловживання”.

Публічно підтримує кандидата від “ЄС” український журналіст Роман Цимбалюк:

“Я знаю, що за таку людину, як Роман Сущенко, буде несоромно людям, які за нього проголосують. Мені здається, коли парламент держави представлений різними політичними партіями – це круто! Досвід Романа однозначно допоможе йому в законотворчій діяльності”.

Детальніше про це дивіться в нашому відео:

*політична агітація