Вчителі Черкащини беруть участь в другому етапі сертифікації

Вчителі Черкащини беруть участь в другому етапі сертифікації
в Новини

Сертифікація вчителів початкових класів 2020 року триває. Зараз проходить другий етап – самооцінювання учасником сертифікації власної педагогічної майстерності. Участь у ньому беруть 26 вчителів Черкаської області. Про це інформує пресслужба ДСЯО у Черкаській області.

За словами начальниці Управління ДСЯО у Черкаській області Оксани Компанієць, географія учасників набагато ширша ніж у минулому році. Найбільше педагогічних працівників із Черкаського, Золотоніського, Уманського та Монастирищенського районів. Щодо розподілу учасників за стажем роботи на займаній посаді, то 50% – вчителі, які мають 21-30 років стажу, а 12% учасників – це працівники з стажем понад 30 років.

91462842_226869818682337_4379291960880398336_n

Також Оксана Анатоліївна наголосила, що до 5 квітня триває ІІ етап сертифікації. Заповнивши відповідну анкету, її необхідно надіслати до Державної служби якості освіти України.

При цьому важливо дотримуватися правил:

1. Форму анкети потрібно завантажити у форматі .docx, заповнити її і в такому ж форматі надіслати на зазначену на сайті Служби адреси електронної пошти.

УВАГА! Надсилати потрібно документ саме у форматі .docx (або .doc), а не .pdf.

2. Надсилати анкету потрібно з адреси електронної пошти, яку учасник сертифікації зазначив під час реєстрації.

3. Прізвище, ім’я та по батькові (повністю) учасник сертифікації, який надсилає анкету, зазначає у темі листа.

Вчителі Черкащини беруть участь в другому етапі сертифікації

УВАГА! Державна служба якості освіти ідентифікуватиме учасників сертифікації за сукупністю двох параметрів:

– прізвище, ім’я та по батькові, зазначені у темі листа;

– адреса електронної пошти, з якої надіслано анкету.

Тому важливо надсилати анкету саме з тієї адреси електронної пошти, яка була зазначена при реєстрації, та обов’язково вказувати в темі прізвище, ім’я та по батькові (без скорочень).

Вчителі Черкащини беруть участь в другому етапі сертифікації Вчителі Черкащини беруть участь в другому етапі сертифікації