Велосипедом свого роботодавця шахрайським шляхом заволодів наркоман

в Новини

Чоловік шахрайським шляхом заволодів велосипедом свого роботодавця. Сума збитків, яку він наніс потерпілому, складає близько 3000 гривень. Його затримано, і слідчі відкрили кримінальне провадження.

До чергової частини Придніпровського районного відділу міліції звернувся 34-річний черкащанин та повідомив про шахрайство. Потерпілий розповів міліціонерам, що має станцію з обслуговування автомобілів. Віднедавна у нього працює робітник, якого заявник знає лише по імені. Чоловік попросив у нього покористуватися велосипедом. Обіцяв повернути через декілька днів, потім перестав ходити на роботу і двоколісний до цього часу так і не повернув.

Правоохоронці, що прибули за викликом, опитуючи потерпілого, отримали опис зловмисника. В його особі вони впізнали раніше судимого 28-річного місцевого жителя, який вживає наркотики. Міліціонери, встановивши його місце проживання,  запросили підозрюваного для дачі показів. Чоловік розповів правоохоронцям, що заволодів велосипедом, який продав, тому, що терміново були потрібні кошти.

За даним фактом Придніпровський районним відділом міліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу, або громадських робіт, або виправних робіт, або обмеження волі на строк до трьох років.

Повідомляє УМВС України у Черкаській області.