Віцепрем’єрка України оглянула прихисток для переселенців у Черкасах

Віцепрем’єрка України оглянула прихисток для переселенців у Черкасах
в Новини

У Черкасах із робочим візитом перебуває Віцепрем’єрка – Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук. Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

У Черкасах Верещук зі своєю командою ознайомилася із умовами, які створені в нещодавно обладнаному пункті тимчасового проживання для вимушених переселенців у будівлі колишньої поліклініки.

У тимчасовому притулку оглянули кімнати, в яких проживатимуть мами із дітьми, самотні літні люди та люди із інвалідністю: ті, кому найбільше потрібна наша підтримка і захист. У кімнатах встановлені меблі, на кожному з поверхів обладнали кухні, душові, вбиральні, є пральня, дитяча кімната. З людьми там працюватимуть психологи й соціальні служби.

Кошти на ремонт передбачили в бюджеті Черкас, він обійшовся в 14 мільйонів гривень. Із облаштуванням побутових умов у тимчасовому притулку допомогли міжнародні фонди, серед яких – Саб-офіс УВКБ ООН, Міжнародна організація з міграції, Міжнародний фонд «Відродження», Association Les Amis de la Pologne та Громадська Організація «Україна НА ЧАСІ» – Spotlight on Ukrainе.

– На думку Ірини Верещук, наш досвід – це гарний приклад для наслідування. Сьогодні ми всі розуміємо, наскільки важливо об’єднуватися і допомагати один одному. Тільки так ми наближаємо нас до перемоги над ворогом, – коментує Бондаренко.