Від дорослих залежить яким буде становлення маленької людини, – Олександр Романенко

Від дорослих залежить яким буде становлення маленької людини, – Олександр Романенко
в Новини

Пріоритетним питанням передвиборної програми кандидата у депутати Черкаської обласної ради Олександра Романенка є розвиток і підтримка малого та середнього бізнесу, а також зменшення впливу на економіку олігархічних кланів. І це зрозуміло, адже йому, як приватному підприємцю із власного досвіду відомі усі «підводні рифи» ведення бізнесу на місцях.

Будучи керівником ПП «Венд» Олександр Трохимович впроваджує передові технології, які використовуються для збереження природних ресурсів України. Так, з 2002 року підприємство почало впроваджувати в сільське господарство біопрепарати, що дало не тільки значний економічний ефект для сільгосппідприємств, а й можливість цим підприємствам повірити в ефективність сучасних біотехнологій. Нині ПП «Венд» продовжує розробку нових біопрепаратів та мікроелементних комплексів. За час своєї роботи підприємство ПП «Венд» взяло участь в 30 міжнародних виставках та в 42 виставках державного рівня.

З 2014 року ПП «Венд» почало виробництво сольових сумішів для використання їх у їжу замість кухонної солі. Заміна у використанні чистої солі на сольові суміші зі зменшеним вмістом натрію та збагачених калієм та мікроелементами є профілактичним засобом від багатьох хвороб, пов’язаних з перевищенням вживання чистої солі.

Як громадський діяч Олександр Трохимович піклується за долю знедолених дітей Черкащини, підтримує їх матеріально і морально. Він є засновником та почесним головою відділення «Дитячого фонду України» в Черкаській області та засновником відділення «Дитячого фонду України» в місті Золотоноша.

– Пишаюся тим, що за 9 років існування фонду було проведено більше 60 дитячих міських, районних, обласних та загальнодержавних фестивалів-конкурсів за участю більше 7000 дітей, – розповідає Олександр Романенко. – Переможцями цих фестивалів стало 184 обдарованих дитини Черкащини, 34 з яких є стипендіатами Черкаського обласного відділення «Дитячого фонду України. За сприяння Дитячого фонду було оздоровлено в санаторіях більше 2000 дітей.

RomanenkoОлександр Романенко розуміє, що саме від дорослих часто залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. Тож необхідно допомагати дітям у скрутну хвилину. Адже діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України.

Олександр Романенко балотується у депутати Черкаської обласної ради від політичної партії ВО «Батьківщина», адже він вважає, що це єдина партія, яка не зрадила своїм виборцям. Він є членом фракції ВО «Батьківщина» в обласній раді 2006-20015 р.