Від першого жовтня субсидії та пільги виплачуватиме пенсійний фонд

Від першого жовтня субсидії та пільги виплачуватиме пенсійний фонд
в Новини

Уже з 1 жовтня цього року виплата субсидій та пільг населенню стане обов’язком Пенсійного фонду України, а з 1 грудня Фонд також займатиметься призначенням субсидій та пільг. Про це повідомили Департаменті соціальної політики Черкаської міської ради.

Зміни набули чинності після того, як Кабінет міністрів ухвалив постанову “Про надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу Пенсійним фондом України”.

Для самих отримувачів пільг нічого не зміниться – вони, як і раніше, отримуватимуть виплати на свій банківський рахунок або готівкою через пошту.

Міністр соцполітики Оксана Жолнович пояснила, що новий механізм необхідний насамперед для переселенців. Незалежно від того, де людина звертається, її заявка опрацьовується у Пенсійному фонді. Відразу формуватиметься виплатна відомість, і гроші оперативно надходитимуть на рахунки, бо Пенсійний фонд своїм рішенням звертатиметься до банку, а банк одразу розкидатиме ці гроші на рахунки людей.