Від початку повномасштабної війни черкаські поліцейські отримали майже 70 тисяч викликів 

Від початку повномасштабної війни черкаські поліцейські отримали майже 70 тисяч викликів 
в Новини

Від початку повномасштабної війни в Черкаській області оператори лінії “102” зареєстрували 69 469 викликів. За вказаними повідомленнями було здійснено 53 391 виїзд нарядів поліції для реагування. Про це інформує пресслужба поліції Черкаської області.

– Кількість звернень жителів області на спеціальну лінію 102 з початком введення воєнного стану суттєво збільшилась. Правоохоронці продовжують забезпечувати правопорядок і відпрацьовувати кожне повідомлення від громадян, – коментують у поліції.

16 469 повідомлень від громадян мали довідково-консультативний характер, або ж не стосувалися компетенції поліції.

Крім повсякденних викликів люди інформують поліцію про підозрілих осіб і транспортні засоби, а також нанесені “мітки” та виявлені “дрони”. Усі виклики, які надходять від громадян до поліції, фіксуються.

Працівники поліції закликають громадян: Телефонуючи на спеціальну лінію 102, залишайтеся зібраними та уважними. Чітко сформулюйте адресу та місцевість, де сталася подія. Це значно пришвидшить реагування поліції. Намагайтеся не відривати операторів питаннями, які не належать до їхньої компетенції. Адже в цей час комусь дійсно може бути потрібна негайна допомога і своєчасне реагування поліції.