Поширити

Від початку року двоє черкащан загинули через отруєння чадним газом

Від початку року двоє черкащан загинули через отруєння чадним газом

Із початку 2024 року на Черкащині зареєстрували 52 пожежі, на яких через отруєння чадним газом загинули дві особи.

Про це повідомили в пресслужбі ГУ ДСНС України в Черкаській області.

У 2023 році загинули 26 людей, з яких 2 дитини.

“Чадний газ абсолютно невідчутний для людини, але впливає на організм навіть у невеликій концентрації та може призвести до загибелі”, – інформують рятувальники.

Читайте також: У Черкаському районі під час пожеж постраждали дві людини

Реклама