Від податкового компромісу надійшло майже 2 млн. грн. податків

в Новини

Лише один день залишився у черкаського бізнесу, щоб реалізувати право на податковий компроміс!

На сьогодні 29 суб’єктів господарювання м. Черкаси скористались правом на податковий компроміс. Ними вже сплачено до бюджету майже 990 тис. грн. податку на додану вартість та понад 960 тис. грн. з податку на прибуток. Про це повідомив начальник ДПІ у м. Черкасах Максим Криштопа.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах нагадує платникам ПДВ та податку на прибуток, що механізм податкового компромісу дозволяє платникам уникнути фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності за заниження податкових зобов’язань з вказаних податків за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року.

Для цього платнику потрібно подати до ДПІ у м. Черкасах уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та/або ПДВ  за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року, в яких визначити  суму завищення витрат, що враховуються при визначенні об’єкта оподаткування податком на прибуток підприємств та/або суму завищення податкового кредиту з ПДВ та/або заяву відповідно до Закону.

У разі застосування процедури податкового компромісу платник має сплатити 5% від суми задекларованих або визначених у податковому повідомленні-рішенні податкових зобов’язань. При цьому інші 95 відс. такої суми вважаються погашеними, а штрафні санкції та пеня не нараховуватимуться.

ДПІ у м. Черкасах нагадує, що останнім днем для бажаючих використати право на податковий компроміс є 16 квітня 2015 року.

Прес-служба ДПІ у м. Черкаси