Сьогодні, 1 листопада, в Смілі ввімкнули опалення.
Про це повідомив міський голова міста Сміла Сергій Ананко.
Теплопостачання подали для мешканців житлових будинків, шкіл і садочків.
Нагадаємо, члени виконавчого комітету Черкаської міської ради проголосували за початок опалювального сезону для населення. Опалення в будинках увімкнули 24 жовтня.
Як ми писали раніше, що 15 жовтня в школах та медичних закладах міста Черкаси розпочався опалювальний сезон за запитом керівників установ. А деякі медичні заклади Черкас почали отримувати тепло ще 14 жовтня.
Читайте також: Деякі школярі в Смілі можуть їздити в автобусах безкоштовно