Від завтра частина навчальних закладів Черкащини не зможе працювати навіть онлайн

Від завтра частина навчальних закладів Черкащини не зможе працювати навіть онлайн
в Новини

Завтра вся Україна переходить до “жовтої” зони. Так, 23 вересня деякі навчальні заклади не зможуть працювати навіть в дистанційному режимі, якщо там не вакциновано 80% працівників. Про це стало відомо під час брифінгу щодо епідситуації в Черкаській області.

Заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова наголосила, що якщо відсоток вакцинації працівників становитиме менше 80%, заклад не матиме права працювати не лише в очному форматі, а й дистанційно.

Нині на Черкащині діє 1088 закладів освіти, де працюють понад 38 тисяч осіб. Лише 685 (63%) закладів освіти зможуть працювати завтра в звичайному режимі. Із них 374 – школи.

Відсоток вакцинованих у галузі освіти становить 76,4%. Лише в 33 закладах освіти вакциновано 100% працівників”, – сказав начальник управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський.

У закладах дошкільної освіти вакциновано 74,6% працівників. Понад 80% – у 266 закладах. Проте є й заклади, де не вакциновано жодного працівника. Це малі садочки в сільській місцевості на Уманщині, Жашківщині, Монастирищині та Лисянщині.

У закладах позашкільної освіти вакциновано 58,8 % працівників, у закладах професійно-технічної освіти – 80,1% . У закладах фахової передвищої освіти цей показник становить 69,5%, вищої освіти – 73%.

“На сьогодні 56 класів у школах області перебувають на самоізоляції, хворіють 64 учні та 50 працівників, на самоізоляції – 1066 учнів і 44 працівники”, – відзначив Данилевський.