Відчути себе європейськими конгресменами дали можливість черкаській молоді

в Новини, Освіта і наука

Молоді Черкас сьогодні дали можливість відчути себе конгресменами Європарламенту. Активні та небайдужі черкасці взяли участь у Модельному засіданні Ради Міністрів Європейського союзу, що проходило у   Великій сесійній залі Будинку рад.

“Головне, це зрозуміти, що все, що зараз робиться – заради кращого майбутнього країни, – відкриваючи засідання наголосив керівник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максим Зеленський. – Вам потрібно з розумінням відноситися до виборчого процесу. Адже, наприклад, ваша стипендія залежить не від держслужбовців – вони є лише виконавцями, а від депутатів. Тому за кого у Верховній Раді ви проголосуєте, таку стипендію і матимете”.

   4

Досвідом участі у Конгресі Молоді Європейської народної партії, темою якого була “Сильніша Європа у світі, що змінюється”, поділилася голова Черкаського Молодіжного ресурсного центру Тетяна Артеменко. Вона відзначила, що попри те, що темою конгресу не було обговорення безпеки, майже кожний конгресмен у своєму виступі згадував  Україну та у приватних бесідах цікавився  подіями на Сході країни.

 – Такі поїздки і представлення України на міжнародному рівні є надзвичайно важливими, – сказала  Тетяна Артеменко.

1

У процесі моделювання, який проходив у ігровій формі, присутні в залі мали вибрати одну з 28 країн — членів ЄС, які вони зараз представлятимуть. Основна мета такого моделювання,  зрозуміти, як це все відбувається у Європі.

3

 – Я маю надію, що після закінчення вузу, ми побачимо ваші обличчя у цій залі, де ви прийматимете важливі рішення, – перед початком моделювання зазначила Тетяна Артеменко.