Віддали життя за Україну: ще з двома військовими попрощалися на Черкащині

Віддали життя за Україну: ще з двома військовими попрощалися на Черкащині
в Новини

На Звенигородщині попрощалися з військовими, які загинули в боях за Україну. В останню путь провели черкащан Максима Майорова та Євгена Свищо.

Про це повідомляють на сторінці Звенигородської районної державної адміністрації.

Мокрокалигірська громада попрощалася зі своїм земляком, старшим солдатом Майоровим Максимом Миколайовичем, який народився 23 травня 1980 року. За час служби був навідником кулеметного взводу окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Загинув військовий 31 серпня 2022 року від отриманих поранень у результаті мінометного обстрілу на Донеччині.

Катеринопільська територіальна громада провела в останню путь захисника Свищо Євгена Юрійовича, який народився 3 липня 1995 року в місті Виноградів на Закарпатті. Ще в юному віці він з родиною переїхав на постійне проживання до Катеринополя.

У 2018 році був призваний на строкову військову службу до лав Збройних Сил України, а з перших днів російського вторгнення на Україну без вагань став на захист цілісності та незалежності рідної країни. Проходив військову службу стрільцем-санітаром. Загинув Герой 31 серпня 2022 року на Миколаївщині, отримавши від артилерійського обстрілу множинні осколкові поранення, несумісні з життям.

Відзначимо, на російсько-українській війні також загинув Артем Анатолійович Наумович. Поховали його в селі Скибин на Черкащині.