Голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко поділилась враженнями від участі у Європейському Конгресі місцевого самоврядування та розповіла як отриманий досвід використає у своїй роботі на Черкащині.
Вичерпно
Інформаційне видання черкащини
Гарячі новини
Поширити