Відірвані губи та пошкоджені вуха: у Черкасах у важкому стані госпіталізували дитину

Відірвані губи та пошкоджені вуха: у Черкасах у важкому стані госпіталізували дитину
в Новини

Фото тематичне

24 серпня до лікарні у важкому стані доправили хлопчика 2014 року народження. Про це повідомив депутат Черкаської обласної ради Олег Петренко.

Медики “швидкої” надавали допомогу дитині на подвір’ї поблизу дитячого парку. Бабуся викликала “швидку” лише за декілька днів після інциденту.

“Бабця з дідом – проблемні для всього кварталу вже багато років. Ще за часів, коли був народним депутатом, допомагав вирішити питання з вилучення у них близько 15 величезних алабаїв, які тероризували сусідів. Але ті опісля знову поназаводили купу собак, але вже меншого розміру. І от – нова трагедія”, – написав Олег Петренко.

Зараз хлопчик перебуває в обласній дитячій лікарні.

“Шансів мало… У нього – страшна гематома головного мозку. Судячи з пролежнів, кілька днів він був без свідомості. Відірвані губи і погризені тваринами вуха, сліди затушених цигарок на тілі”, – повідомив Петренко.

Як розповів у коментарі “18000” директор Черкаської дитячої обласної лікарні Микола Кондрацький, нині стан хлопчика вкрай важкий. Невідомо скільки часу дитина лежала без свідомості з гематомою черепної коробки:

“У хлопчика відірвані вуха, немає нижньої губи, частини статевого органу, – зазначив медик. –  Потрібна операція, але не можемо її робити, тому що такий стан не дозволяє. Навіть транспортувати не можна. Усе розбалансовано: калій, натрій, білка – нуль. Батьки до дитини не приходять”.

У пресслужбі ГУНП повідомили, що відкрито кримінальне провадження. Деталі трагедії наразі з’ясовуються.