Відкрий для себе нового Шевченка: «Ше.Fest» знову чекає тебе у Моринцях

в Дозвілля, Новини

Всеукраїнський благодійний фестиваль Тараса Шевченка «Ше.fest» вже вдруге відбудеться у рідному селі видатного поета, художника та борця за вільну Україну Тараса Шевченка – Моринцях, що на Черкащині.

Фестиваль триватиме два дні – 22 та 23 серпня у центрі села. Цьогорічне гасло – «Еволюція твого духу» покликане продемонструвати, що за останній рік еволюціонувала не лише країна, змінився кожен із нас: став більше розуміти, цінувати життя, близьких, рідну землю.

Незмінна ціль заходу – відкинути всі штампи та відкрити нового Шевченка – молодого, привабливого, сучасного; осягнути Тараса-поета, Тараса-художника, Тараса-борця; пропустити крізь себе історію його життя.

На відвідувачів «Ше.festy» чекає насичена програма: гутірки-дискусії та літературні читання власних творів і творів Тараса Шевченка, музична сцена (зможете почути Шевченка у реп та рок стилях), майстер-класи, нічні кінопокази (тільки українське кіно), театральні перформанси, екскурсії Моринцями, дитяча галявина, українські бойові мистецтва, зустрічі з сучасними героями російсько-української війни, величезна ватра та не лише це.

З огляду на час, в якому доводиться жити українцям, – ведення військової боротьби із захисту своєї території – у рамках фестивалю вперше працюватимуть медична та військова галявини.

Як і торік, «Ше.fest-2015» буде благодійним. Усі зібрані кошти передамо на підтримку українських військових.

Нагадаємо, що Перший всеукраїнський фестиваль Тараса Шевченка відбувся 15-16 серпня 2014 року в селі Моринці Звенигородського району Черкаської області. Торік на фестиваль завітало від трьох до п’яти тисяч відвідувачів. Дякуючи спільним зусиллям, вдалося зібрати близько 19 тисяч гривень та покрити частину вартості тепловізора для прикордонної застави «Оршанець» (Свердловський р-н, Луганська обл.).

За новинами стежте на офіційному сайті фестивалю або в соціальних мережах:www.facebook.com/she.fest або vk.com/she.fest

Е-пошта: shefest@ukr.net

Чекаємо на Вас в Моринцях!

 Організатор: Молодіжна інформаційна спільнота «Сіль»