Відома черкащанка випустила феміністичний трек (ВІДЕО)

Відома черкащанка випустила феміністичний трек (ВІДЕО)
в Новини

До Дня боротьби за жіночі права відома черкаська співачка та письменниця Ірена Карпа випустила феміністичну пісню “Баби Круті Чуваки”, у якій можна почути списки жіночих прізвищ та імен – незалежно від часу і професій, пише “Главком”.

– Поки незнайомі чоловіки надсилають мені тюльпани і пишуть про «свято краси» в приватні меседжі, я хочу по-справжньому привітати знайомих моїх жінок. Знакових, сильних, відчайдушних. Відвертих, глибоких, сміливих. Талановитих, неповторних, творчих. Революціонерок, новаторок. Письменниць, менеджерок, мисткинь, музиканток, дизайнерок, викладачок, адвокаток, дипломаток, журналісток, лікарок. Мам, бабусь, сестер. Усіх тих, хто важливі не тільки для мене. Всіх моїх красунь і розумниць, – зазначила черкащанка.

Нагадаємо, що відома письменниця із Черкащини озвучила серію мультфільму. Черкащанка також озвучила цю серію і стала “голосом клаптикової ковдри”. Річ у тім, що цією ковдрочкою для маленького сина українка Соня Делоне поклала початок напрямам орфізму, симультанності та фовізму, перевернувши світ мистецтва та високої моди.