Відома фентезі-письменниця Дара Корній проведе творчу зустріч на Черкаській SUP-станції

Відома фентезі-письменниця Дара Корній проведе творчу зустріч на Черкаській SUP-станції
в Новини

Вечірка під назвою «Зелені свята та Купала, або кого з духів природи можна зустріти, плаваючи на САПах» за участі письменниці Дари Корній відбудеться цієї п’ятниці, 2 липня, о 19:30. Уже традиційно для літа 2021 захід проведуть на Черкаській SUP-станції, що на пляжі “Митницький”. Про це повідомляють організатори – Dnipro SUP Team, Stone Rental, ГО “Книжковий Маестро”.

Приїзд відомої фентезі-письменниці організовують у колаборації з ГО “Книжковий Маестро”, що відома проведенням літературних вечорів із низкою письменників України, а також Черкаським книжковим фестивалем. “Маестрівці” кажуть, формат вечірки на Черкаській SUP-станції досить незвичний, але напередодні свята Івана Купала зібратися разом на пляжі біля вогнища й поспілкуватися про магічних істот, творчість і літературу – чудова можливість культурно провести свій вечір п’ятниці.

– Окрім спілкування з письменницею, на локації діятиме аквагрим, також проведемо модельний показ створених духів природи та конкурс на знання міфології, – розповідає модератор зустрічі, співзасновник і ведучий TechToloka Макс Тимчій.

До всього, ця вечірка не обійдеться без музичної частини. Її своєю звукотерапією забезпечить всесвітньо популярний ханг-виконавець Антон Стрілець.

Нагадаємо, вечірки різної тематики щоп’ятниці протягом літа відбуваються в межах проєкту Cherkasy SUP Station EVENT’S за підтримки Департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради. Вхід на них – вільний.