Відомий ІТ-шник збиратиме кошти для «Сонячних дітей»

Відомий  ІТ-шник збиратиме кошти для «Сонячних дітей»
в Новини

21 кілометр напівмарафону – і тисячі́ гривень, зібраних для ГО «Сонячні діти». Зробити благодійний внесок за кожен кілометр, який він пробіжить, закликає усіх свідомих  черкащан, засновник черкаської громадської ініціативи «Нові люди» та однієї з найбільших ІТ-компаній «eKreative» Віктор Євпак.

16 жовтня о 9-00 він бере участь у марафоні, що стартує у Долині троянд – задля збору коштів на допомогу  черкаським дітям із синдромом Дауна, батьки яких об’єдналися у організацію «Сонячні діти».

Уже передавши їм близько 24 тисяч гривень, Віктор Євпак прагне зібрати ще коштів – адже допомога цим дітям потрібна постійно, і щороку на Черкащині народжується щонайменше двоє нових «сонячних дітей».

– На футболці, у якій я долатиму напівмарафон, буде прикріплено кольорову шкарпетку – це міжнародний символ підтримки дітей із синдромом Дауна. Вони ніби назавжди залишаються дітьми, часто стаючи об’єктом кепкувань оточуючих – і одягання на себе у незвичний спосіб кольорової шкарпетки означає підтримку таких дітей, готовність не боятись бути смішними, – говорить Віктор Євпак.  – Для участі у марафоні, яким хочу зайвий раз привернути увагу суспільства до проблем «сонячних дітей», я тренуюся уже третій місяць –  і щотижня пробігаю все більшу відстань. Цей захід буде не першим моїм благодійним марафоном: наприкінці травня я зібрав 2,5 тисяч доларів на допомогу потерпілим від військових дій у Бурунді, подолавши велосипедом 470 кілометрів у горах Африки.