“Ми сварилися на очах у наших дітей”: відомий шоумен з Черкащини зізнався, чому пішов з родини (ВІДЕО)

“Ми сварилися на очах у наших дітей”: відомий шоумен з Черкащини зізнався, чому пішов з родини (ВІДЕО)
в Новини

Двоє спільних дітей і дванадцять років шлюбу. Кілька місяців тому країну приголомшила звістка про те, що відомий телеведучий з Черкащини Володимир Остапчук розлучається зі своєю дружиною Оленою Войченко. Увесь цей час шоумен зберігав мовчання, але тепер він готовий розповісти, чому пішов з родини. Про це йдеться у телепрограмі “Світське життя”.

Це було кохання з першого погляду. Дванадцять років тому студенти педагогічного інституту Володимир Остапчук та Олена Войченко побралися в Умані і разом переїхали до Києва. Доки Володимир будував кар’єру телеведучого у Києві, його дружина Олена тримала міцний тил у родині. Насправді за фасадом щасливого зіркового життя вже багато років розгорталася сімейна драма. Попри свою публічність Володимир Остапчук довго не коментував причину розлучення.

– Ми зрозуміли, що наше сімейне життя йде шкереберть. Ми почали сильно сваритися і найстрашніше, що ми це робили на очах у наших дітей. Я не виносив цю історію виключно через те, аби убезпечити дітей, – розповідає Володимир Остапчук.

Варто зауважити, що нещодавно колишня дружина шоумена Олена Войченко дала інтерв’ю, у якому розповіла, що причиною розлучення були численні зради Володимира Остапчука.

– Я розумію, чому Олена вирішила дати це інтерв’ю і саме у такому форматі. У ній зараз говорять емоції та образа, оскільки ми прожили 12 років разом. Мабуть, зараз вона ще не може звикнути до свого нового статусу. Не потрібно тут шукати сенсацію, якусь шокову інформацію або одружувати мене з усіма партнерками на “Танцях з зірками”. Чомусь жінки думають, що чоловіки не можуть піти з родини в нікуди. Але наголошу ще раз на тому, що я не зраджував, – підкреслив шоумен.

За його словами, у липні він разом з дружиною поїхали до Данії, аби навідатися до сестри. Саме тоді подружжя побачило приклад родини, яка попри десять років спільного сімейного життя, змогла зберегти теплі та щирі стосунки.

– Тоді ми зрозуміли, що такої гарної сім’ї, про яку всі мріють, у нас не вийде збудувати. Ми вирішили поставити крапку у наших стосунках, – додав Володимир Остапчук.

Він також наголосив, що підставою для постійних сварок були ситуації, пов’язані із роботою телеведучого.

Детальніше дивіться у сюжеті: