Відставку Одарича перенесли на наступну сесію

Відставку Одарича перенесли на наступну сесію
в Новини, Політика

Від секретаря міськради Олександра Радуцького поступила пропозиція перенести розгляд першого питання порядку денного про дострокове припинення повноважень міського голови Сергія Одарича на наступну сесію міськради, оскільки він отримав заяву від депутата Артема Гришанова (який і вніс даний проект на розгляд) про те, що Київським апеляційним судом проти міського голови розпочате кримінальне провадження щодо перевищення ним повноважень.

Це, на думку, депутата потребує додаткового вивчення. За це рішення проголосувало 33 депутата.

Перед голосуванням між депутатами виникла серйозна словесна перепалка: одні пропонували поставити крапку сьогодні в цьому питанні, інші – все ж таки голосувати, проте не зараз, треті – взагалі зняти його з розгляду.

Миколу Кудрявцева від Партії вільних демократів взагалі дивує, що це питання винесено на сесію, оскільки воно не має під собою жодного, на його думку, юридичного підґрунтя.

У свою чергу Сергій Тищенко з Радикальної партії Олега Ляшка взагалі вважає, що відставка мера міста не на часі, оскільки потрібно вирішувати більш нагальні проблеми. А якщо все є потреба розглянути це питання, то його потрібно виносити на окрему сесію.

 – Ми не дамо вам, Сергію Олеговичу, злізти з цього воза. Якщо потрібно, будемо допомагати, – відзначив він.

 Депутат Руслан Зоря сказав, що вже досить зберігати в місті напругу, голосувати потрібно зараз, якщо вже зібралися.

 – А хто не хоче голосувати за імпічмент Одарича, не беріть бюлетені в руки. Ми тоді чітко побачимо, хто має бажання розпиляти міський бюджет, – сказав він.

А на думку депутата Олександра Рибченка, відставка Одарича тільки допоможе йому переобратися на наступний термін, оскільки ті понад 50 тисяч громадян знову принципово проголосують за нього, оскільки імпічментом зневажують і їхній вибір.