Відсутність пандусу та коштів на лікування: черкащанину потрібна допомога небайдужих

Відсутність пандусу та коштів на лікування: черкащанину потрібна допомога небайдужих
в Новини

Через відсутність пандусу і неможливість пересуватися квартирою, яка знаходиться на вулиці Чехова, 54, черкащанин Микола Татієнко разом зі своєю дружиною Вірою були вимушені покинути свою оселю і переїхати жити на дачу. Однак і тут на родину чекала нова проблема – відсутність аптек та лікарів.

Пані Віра розповідає, що вже неодноразово зверталась до депутатів, аби ті допомогли встановити пандус, але чомусь всі відмовлялися допомогти.

– Я зверталася до міської ради, а також до голови ЖКХ. Нам повідомили, що встановлення пандусу коштуватиме 50 тис. грн. Ніхто не приїжджав, не бачив обсягу робіт, але всі знали точну суму, – додає пані Віра.

Жінка розповідає, що чоловіка довелося перевезти жити на дачу, оскільки він не міг нормально рухатися на візку квартирою.

– Чоловікові ампутували обидві ноги, я була змушена переїхати з ним на дачу. У квартирі він не міг дістатися до вбиральні, бо візок не має кута повороту. Якби у нас був пандус, то можна було б виходити хоча б на прогулянки, – розповідає пані Віра.

Зазначимо, що окрім інвалідності, чоловік має цукровий діабет. Наразі у родини закінчуються кошти на ліки і їй потрібна допомога всіх небайдужих.

Реквізити для допомоги:

5168745017741973 (Микола Михайлович Татієнко)