Відтепер діти села Степанки мають сучасний дитячий садок (фото)

Відтепер діти села Степанки мають сучасний дитячий садок (фото)
в Новини, Суспільство

Нарешті мешканці села Степанки Черкаського району дочекалися відкриття власного дошкільного навчального закладу під назвою “Яблунька”. Більше 18 років населений пункт, в якому є 150 дошкільнят, не мав дитячого садка. Батьки возили своїх дітей до наближених садочків, а це у село Хацьки, Хутори та місто Черкаси. Сьогодні ж у мешканців села відбулося справжнє довгоочікуване свято. sadotok8

sadotok14sadotok9sadotok13Привітати степанчан зі знаковою подією завітав голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко. За його словами, такий новозбудований дитсадок є зразком для всіх дитсадків області.

– Будучи депутатом обласної ради, проблему відсутності дошкільного навчального закладу у селі Степанки я знав давно. І у 2008 році його розпочали будувати.  Але у 2010 прийшла нова влада і фінансування будівництва припинилося. Знаючи біль і велика бажання мешканців села мати свій дитсадок,  я разом з депутатами у минулому році посприяв відновленню будівництва.  І тепер впевнений, що село Степанки мають найкращий садочок в Черкаській області, – зазначив Юрій Ткаченко.

sadotok5До того ж, на його думку, наразі вже залишилось лише подбати про те, щоб з кожним новим роком тут збільшувалась кількість дітей.

– Дамо працювати над цим завданням сільському голові, – пожартував Юрій Олегович.

Також він пообіцяв, що навесні на подвір’ї садка будуть висаджені яблуні, аби його гарна назва “Яблунька” відповідала дійсності.

За словами завідувачки дошкільного навчального закладу Алли Семенюк, будівля розрахована на 60 дітей віком від 3-х до 5-ти років. Тобто ясельна група у дитсадку буде відсутня.

Загалом, на будівництво надсучасного дитячого садка витрачено 7 мільйонів 100 тис гривень. З них – 1 мільйон 800 тисяч гривень кошти з місцевого фермерського господарювання (ТОВ “Степанки”) та 5 мільйонів 300 тисяч грн виділено з обласного бюджету.sadotok12

Наступний дитячий садок планують побудувати в селі Леськи. Для цього з обласного бюджету вже виділено 4 млн гривень.
sadotok2

sadotok3

sadotok1

sadotok

sadotok10

sadotok11