Відтепер в Черкасах дітей реєструють “не відходячи від каси”

Відтепер в Черкасах дітей реєструють “не відходячи від каси”
в Новини, Суспільство

Сьогодні у черкаському пологовому будинку №1 (Чехова, 101) відбулося вручення свідоцтва про народження дитини.

Перші свідоцтва про народження вручив Міністр юстиції України Павло Петренко. Також був присутній заступник голови ОДА – керівник апарату Віталій Коваль.

Тепер наші українські матусі зможуть отримувати головний документ їхнього малюка прямо в пологових будинках, так би мовити “не відходячи від каси”. Процедура отримання настільки спростилася, що тепер необхідно лише написати відповідну заяву, такого самого зразку, як і в РАЦСі, але ходити нікуди не потрібно. І наступного дня у вас на руках свідоцтво про народження. Головне тапер вчасно визначитися з ім’ям дитини.

IMG_3883

“Я всіх вітаю з цією подією. Народження дитини – це велике таїнство та свято для кожної сім’ї. Наше головне завдання, максимально спростити для вас процедуру отримання свідоцтв. Тому, бажаю вам побільше дітей”, – сказав Павло Петренко.

Рудницька Ольга, мама новонародженої Кароліни, розповіла:

IMG_3887

“Раніше ми йшли до РАЦСу і чекали в черзі, щоб заповнити анкету та зареєструвати дитину. Тепер все інакше. Я вчора написала таку саму заяву в себе в палаті та сьогодні отримала свідоцтво. Мені здається, що так краще. Адже після пологів не дуже хочеться висиджувати черги, тим більше коли в тебе маленька дитина. А щодо імені, яке необхідно швидко обрати, то ми з чоловіком знали напевно, що в нас – Кароліна”.

5 новонароджених отримали сьогодні свій перший документ. А їхні матусі зовсім не проти подарувати їм братика чи сестричку, адже тепер – все так просто.

IMG_3884