Відзавтра дорожники розпочнуть ремонт черкаського мосту

Відзавтра дорожники розпочнуть ремонт черкаського мосту
в Новини

У середу стартують ремонтні роботи мосту через Дніпро. Під час поточного дрібного ремонту заплановано замінити 9 пошкоджених плит мосту на нові залізобетонні. Про це повідомляють в Службі автомобільних доріг Черкаської області, інформують у прес-службі Черкаської ОДА.

Зазначений обсяг робіт планують виконати орієнтовно протягом десяти днів. Технічний стан проїзної частини мосту знаходиться під постійним контролем фахівців Служби автомобільних доріг області.

Задля зручності водіїв та учасників дорожнього руху поточний дрібний ремонт мосту на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань (км 23+068) заплановано проводити у нічний час з 19:00 до 03:00 год. без перекриття руху. У ході робіт рух транспортних засобів буде обмежено та відбуватиметься по одній полосі. Задля безпеки руху, на час ремонтних робіт на мосту будуть задіяні екіпажі патрульної поліції, а ділянка робіт обладнана відповідними додатковими дорожніми знаками, що інформуватимуть водіїв про ремонтні роботи.

Звертаємось до водіїв із розумінням поставитись до тимчасових незручностей. Під час ремонтних робіт будьте пильними та уважними в місцях проведення робіт. Неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху та зважайте на вимоги тимчасових обмежувальних дорожніх знаків. Дбайте про власну безпеку та учасників руху.