Вихованці “Червоної гвоздики” почали підгодовувати птахів

Вихованці “Червоної гвоздики” почали підгодовувати птахів
в Новини

Вихованці  «Червоної гвоздики» підгодовують пташок на території закладу. Все це, навчає дітей  доброму і відповідальному ставленню до природи, виховує кращі риси особистості. Про це повідомляє Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

– Педагогічний колектив закладу поглиблено працює над проблемою екологічного виховання дошкільників. У нас постійно проводяться різноманітні свята та акції екологічного спрямування, –  розповіла завідувач дошкільного навчального закладу №5 «Червона гвоздика» Катерина Левчук. –  От і в цьому році під гаслом «Ми – малята –дошкільнята будем пташок годувати» впродовж листопада аж до січня діти разом з батьками та вихователями турбуютья про своїх найменших друзів.

7

На кожному ігровому майданчику знаходиться по 2-4 годівнички, виготовлені батьками вихованців. Дошкільнята дізнаються про  правила підгодівлі птахів, різні види годівничок,  корм  та види пташок. Турбуючись про  своїх найменших друзів, яким холодно і голодно взимку, малята приносять з дому пшеницю, насіння, сало і кладуть у годівнички. Щодня спостерігають, як ласують пташки.

Ця акція триватиме до середини березня.