Вихованцям Смілянського інтернату до Дня “сонячних діток” презентували виставу

Вихованцям Смілянського інтернату до Дня “сонячних діток” презентували виставу
в Новини

21 березня в Україні та світі відзначали Всесвітній день людей із синдромом Дауна, або ж “сонячних діток”.  До цього дня голова Черкаської ОДА Олександр Скічко та його дружина Єлизавета Юрушева для вихованців Смілянського дитячого будинку-інтернату спільно із ляльковим театром підготували виставу, а також передали подарунки. Захід ініційований громадською організацією “Сила дівчат”. 

Черкаський театр ляльок підготував для дітей виставу “Лисичка”. Від Громадської організації “Сила дівчат” вихованцям закладу було подаровано комп’ютерну техніку, фрукти та солодощі.

7711ca5b-a968-4d5d-9f4e-8ed38531df64

Також було вручено Подяку колективу Смілянського дитячого будинку-інтернату від Черкаської ОДА та грамоти обласної адміністрації акторам театру, адже сьогодні відзначають і Міжнародний день лялькаря.

У закладі перебуває 186 вихованців, серед них – діти з синдромом Дауна, позбавлені батьківського виховання, з порушенням розвитку, які потребують стороннього догляду. В інтернаті забезпечують постійний нагляд, реабілітацію, лікування та цілодобове медичне обслуговування.

c8e169fa-306c-41b1-9d4c-6f3849af2aa6

Про це інформує пресслужба ОДА