Вийшов у світ довідник «60-річний поступ: від «Буревісника» до «Черкаського Дніпра»»

в Новини

Напередодні 60-річного ювілею футбольної команди міста Черкаси вийшов у світ документально-історичний довідник, що має на меті донести до громадськості Черкащини, уболівальників та гостей міста й області максимальну статистичну інформацію про історію черкаської команди, її шлях від аматорського до професіонального футболу, інформує ФК “Черкаський Дніпро”.

Видання містить значний обсяг цікавого матеріалу про зародження, становлення й поетапний розвиток черкаської футбольної команди впродовж 1955–2015 років: від «Буревісника» до «Черкаського Дніпра». Фотоархів, футбольні програми, знаки та клубні емблеми відтворюють дух часу, історію виступів команди в першості СРСР та Чемпіонаті України, у розіграшах кубкових змагань.

За фінансової підтримки футбольного клубу «Черкаський Дніпро», спонсорів та партнерів свята, ТМ «Імперія Яхт», ПАТ «Новокаховський річковий порт» вартість ексклюзивного видання склала лише 75 грн.

31 травня, в день 60-річного ювілею футбольної команди міста Черкаси довідник у якості подарунку отримають ветерани футболу, вихованці дитячо-юнацький спортивних шкіл, почесні гості свята. Витрати на сплату податку до бюджету за подарункові екземпляри книги візьмуть на себе футбольний клуб «Черкаський Дніпро», спонсори та партнери свята, ТМ «Імперія Яхт», ПАТ «Новокаховський річковий порт».

У період святкування 60-річного ювілею футбольної команди міста Черкаси довідник буде продаватися в мережі торгівлі за ціною 50 грн. Акція діятиме з 29 травня по 6 червня 2015 року.

Придбати книгу вболівальники зможуть в касах стадіону (щоденно з 12:00 до 19:00), а також у розповсюджувачів на алеї стадіону «Центральний»: 30 травня (календарна гра чемпіонату України «Черкаський Дніпро» – «Арсенал Київщина»), 31 травня (художньо-спортивне свято з нагоди 60-річчя головної футбольної команди міста Черкаси) та 6 червня (свято футболу з нагоди дня міста Черкаси та ювілею головної футбольної команди «Черкаський Дніпро»).