Військового комісара, що був у зоні АТО, не нагороджуватимуть пам’ятним знаком “За заслуги перед містом Черкаси”

Військового комісара, що був у зоні АТО, не нагороджуватимуть пам’ятним знаком “За заслуги перед містом Черкаси”
в Новини

Військового комісара Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату, полковника Євгена Коржа не нагороджуватимуть пам’ятним знаком “За заслуги перед містом Черкаси” ІІ ступеня.

І хоча члени виконкому підтримали нагородження військового комісара за сумлінне виконання ним службових обов’язків, висковий професіоналізм, мужність та героїзм, проявлені під час проведення антитерористичної операції пам’ятним знаком, проте голосів на сесії для присвоєння пам’ятного знаку не вистачило.

Проти висловилися представники фракції “Свободи”.

– Військовий комісар є людиною, яка підзвітна Міністерству оборони. Відповідно нагороди, відзнаки він отримує він Міністерства оборони. У нас в Черкасах є десятки командирів батальйонів, взводів, полків, яких ми не відзначаємо, вони отримують нагороди від Міністерства оборони. Тому я вважаю логічним, щоб заслуги у плані мобілізаційної роботи пана Коржа відзначало саме Міноборони, – пояснив позицію фракції депутат Ярослав Нищик.

У свою чергу депутат від “Батьківщини” Роман Діскант зауважив, що Євген Корж проявив і свою громадянську позицію:

– Міністерство оборони його відзначить, але тут ми як громада висловлюємо йому свою повагу за те, що він робив як воєнком і як громадянин м. Черкаси.

Проте підтримки серед депутатів рішення так і не знайшло.

Також не підтримали депутати міськради присвоєння пам’ятного знаку “За заслуги перед містом Черкаси” ІІІ ступеня композитору, заступнику голови Черкаської обласної організації Національної Всеукраїнської музичної спілки Ніні Нескребіній.