Виконком проголосував за демонтаж скандальних кіосків біля магазину “Добробут”

Виконком проголосував за демонтаж скандальних кіосків біля магазину “Добробут”
в Новини

Сьогодні на засідання виконкому завітали підприємці, які здійснюють торгівлю біля універмагу “Добробут” на розі вулиць Гоголя та Небесної Сотні. Розміщені там тимчасові споруди не мають паспортів прив’язки, а отже є незаконними. Вже був припис Управління інспектування про їх добровільний демонтаж самим підприємцями, однак цього зроблено не було.

Самі підприємці просять виконком не позбавляти їх робочих місць.

– Прохання зняти 21 питання “Про демонтаж ТС” на вул. Гоголя, 274 біля універмагу «Добробут» на розі вул. Гоголя та Небесної Сотні, бо люди залишаються без робочих місць. Потрібно виділити землю для підприємців. Тут живі люди, їх не можна так просто викинути, – звернувся до членів виконкому Леонід Запорожець, голова профспілки підприємців міста Черкаси.

За словами головного спеціаліста Управління інспектування Олександра Богославця, у ході проведення перевірки було виявлено 20 споруд,17 з них біля універмагу “Добробут”, 3 на розі вулиць Гоголя і Небесної Сотні. На момент перевірки там здійснювалася підприємницька діяльність. Паспорти прив’язати на розміщення ТС не оформлювалися. Тому було підготовлено рішення про їх демонтаж.

Зі свого боку представниця юридичного відділу міської ради Катерина Пидорич відзначила, що ця земля є в оренді “Добробуту”.

– Землекористувач наділений такими ж правами як і власник. Добробут має право звертатися до суду. Ті споруди, які знаходяться на землях, виділених під оренду, є незаконними. Ще треба розібратися, якої власності ця земля – державної чи комунальної, проте однозначно ці споруди там знаходяться незаконно, – відзначила юристка.

Ще у 2010 році було рішення суду, яким підприємців зобов’язали звільнити цю земельну ділянку.

За словами ж підприємців, ці споруди там вже стоять років двадцять і плату за оренду з них якраз збирав “Добробут”.

– Ми готові сідати за стіл і обговорювати це питання, – відзначив представник підприємців. – Створіть комісію, де б ми могли обговорити ситуацію, виділіть нам інші місця.

Після тривалого обговорення члени виконкому проголосували за демонтаж тимчасових споруд. Таке рішення виконкому зустріли підприємці криками “Ганьба!”.