Виконком затвердив проєкт програми підтримки творчо обдарованих дітей

Виконком затвердив проєкт програми підтримки творчо обдарованих дітей
в Новини

Проєкт міської програми «Черкаські таланти» на 2021-2025 роки затвердив Черкаський міськвиконком. Ця програма є складовою системи стимулювання і розвитку обдарованих учнів шкіл естетичного виховання та їх творчої самореалізації. Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради. 

Зокрема, вона дає можливість мистецьким закладам проводити свої заходи, а також виплачувати премії педагогам, які найкраще здійснюють підготовку дітей, і виплачувати стипендії обдарованим дітям.

«Варто зазначити, що за час дії цієї програми у 2016-2020 роках вона довела свою ефективність. Удвічі збільшилася кількість дітей, які перемагають у творчих конкурсах. Також у 2,5 рази збільшилася кількість цих конкурсів, у яких наші діти беруть участь. Зокрема, у попередні роки за рахунок коштів міської програми «Черкаські таланти» 1273 учні та творчих колективи мистецьких шкіл мали змогу представляти наше місто на міжнародних, всеукраїнських конкурсах та фестивалях, як в Україні, так і за кордоном», – зазначив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов.

Члени виконкому одноголосно підтримали проект рішення. Тепер його винесуть на розгляд сесії міської ради.