Він зумів, і ти зможеш: уманчанин збудував кар’єру та побачив півсвіту

в Новини

Сьогодні він — молодий успішний директор компанії «Дикун». У нього насичине життя: закордоні подорожі, цікаві зустрічі, гарна зарплата. Від колишнього студента і працівника магазину електротоварів сьогодні його відділяє лише одне – колись він зрозумів, що його успіх залежить від його розвитку та щоденних кроків. І що навіть в Умані можна побудувати приголомшливу кар’єру…

Роман  почав працювати після школи на складі електротоварів. Навчаючись в Уманському національному університеті садівництва, він потрапив на практику до Англії. Півроку пропрацював на фермі. Ще тоді його здивувало, як країна з низькою родючістю грунтів може давати гарний врожай. Повернувшись додому, він  поставив собі за ціль розвивати аграрну справу в Україні.

Фортуна чи наполеглива праця?

На 4 курсі університету Роман почав працювати в магазині комп’ютерної техніки. За півроку став старшим магазину. Але в якусь мить зрозумів – потрібно все змінювати…         

Одна зустріч, що змінила життя

Роман займався великим тенісом, і одного разу на корті хлопець познайомився з директором ПП «Дикун Глобал Консалт» Андрієм Дикуном.Розмова почалася зі спорту, а завершилась пропозицію стати працівником його компанії. Покидаючи вже тепленьке місце  в магазині,  Роман ризикнув і пішов  працювати в нову компанію.

«Про своє рішення я не шкодую, адже  на старій роботі вичерпав всі можливості,  а в новій компанії буквально за 4 роки від простого менеджера став комерційним директором».

45

Сьогодні Роман – відома постать у аграрному секторі України, став президентом тенісної ліги серед аграріїв. Розвиваючи компанію «Дикун» і створюючи робочі місця, він допомагає уманській молоді досягати успіху.

«Я впевнений, що сьогодні в молоді набагато більше шансів досягнути успіху. – говорить він. – є доступ до вебінарів, онлайн-бібліотек, різноманітних курсів. Головне – в який момент зрозуміти – твоє майбутнє залежить не від батьків чи держави, а знаходиться у твоїх власних руках».

78

Секрети успіху: 5 правил, що допомогли стати директором

Як за такий короткий термін досягти максимального успіху, Роман Добринський поділився з читачами Вечірня Умань:

1)    Не відкладати на завтра, адже наступного дня знайдеться інша робота, і у вас не вистачить часу, щоб якісно виконати обидві справи.

2)    Читати книги. Раніше він читав одну книгу на рік, а зараз як мінімум одну на місяць.

Для тих хто прагне досягнути успіху в бізнесі, рекомендує познайомитись з книгою «7 навичок високоефективних людей» Стівена Кові.

«Коли я раджу читати, то завжди згадую один вислів: «Тебе сьогоднішнього від тебе минулорічного відрізняють тільки книги, які ти прочитав, та люди, з якими познайомився».

3)    Не втрачати нагоду, і при кожній можливості заводити нові знайомства, адже в майбутньому вони можуть стати корисними.

4)    Боротися з власними страхами.  Роман довгий час сам боявся водити авто, і лише рік тому  наважився сісти за кермо. Боротьба зі страхом гарно загартовує, — це можна порівняти з підйомом на гору, якщо ви підкорили Еверест, — інші вершини даються вам із легкістю.

5)    Виділити 5 пунктів, (навиків) найважливіших для себе, і постійно працювати над їх розвитком. Цього вчить книга «Автобіографія Бенджаміна Франкліна»

5 обов’язкових завдань на день, які приводять до успіху

1)     Лягати спати до 22.00 , адже з 21.00 до 2.00 найкращий сон, такий графік дає сили прокинутись о 6 ранку бадьорим, і встигнути зробити усе заплановане.

2)    Вивчати 10 англійських слів щодня, за місяць – це 300 слів, за рік 3.5 тисяч.

3)    Як мінімум 10 сторінок книги щодня, прогресія така ж сама.  В  результаті ви навіть на помітите, як за місяць прочитаєте щонайменше 12 книг.

4)    Спорт, як мінімум ранкова зарядка, що дозволить вам тримати себе в тонусі, як максимум — знайти собі вид спорту по душі. Роман обрав великий теніс, кікбоксинг та йогу.

5)    Правильне збалансоване харчування, ситні сніданки, перед ними раджу вживати ложку оливкової олії, а протягом дня — горіхи і мед, вони надають енергію, і стимулюють роботу кори головного мозку.

Джерело: «Вечірня Умань»

Можливо Вас зацікавить

Новини
Для Черкас планують купити нові тролейбуси в кредит
Новини
Як зароджувалося вуличне освітлення у Черкасах
Новини
Черкаські лікарі дістали голку із дихальних шляхів дитини (ФОТО)

Добавить комментарий