Вина доведена в повному обсязі: досудове розслідування у справі Джабаріна завершили

Вина доведена в повному обсязі: досудове розслідування у справі Джабаріна завершили
в Новини

1 грудня відбулося чергове судове засідання у Придніпровському районному суді міста Черкаси по справі йорданця Галеба Джабаріна, який спричинив смертельну ДТП в Черкасах. Про це повідомляє журналістка «Вичерпно» з місця події.

Прокурор Вікторія Дидич повідомила, що судове розслідування по справі вже завершено. Вина обвинуваченого доведена в повному обсязі.

«Сам Галеб Джабарін визнав свою провину минулого засідання», – сказала Дидич.

Сьогодні ж винуватець аварії відмовся від дачі будь-яких свідчень. Після опитування усіх потерпілих, їх представників та обвинуваченого суддя Михальченко ухвалила рішення про скорочений порядок проведення засідання. Це означає, що суд обмежиться лише допитом обвинуваченого та дослідить докази справи. У подальшому Джабарін зможе подати апеляцію лише в частині міри покарання.

Нагадаємо, ДТП сталася 20 червня на перехресті вулиці Пастерівської та бульвару Шевченка. Чоловік, перебуваючи за кермом «KIA Optima», виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автомобілем «Audi A4″. Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинули три людини. Серед потерпілих — 28-річна жінка, у якої залишився маленький син.