“Винахідливі” черкаські підприємці маскують автомати з розливу питної води під водоканалівські

“Винахідливі” черкаські підприємці маскують автомати з розливу питної води під водоканалівські
в Новини

На сайті комунального підприємства “Черкасиводоканал” з’явилася інформація про те, що у різних районах міста збільшується кількість автоматів з розливу питної води, які належать приватним підприємцям. Вони полюбляють маскувати їх під автомати, що належать КП «Черкасиводоканал»: копіюють дизайн, розміщують оголошення «вода з водоканалу» чи вішають сертифікат якості питної води з іншого джерела.

Зазначимо, що на балансі КП «Черкасиводоканал» знаходяться п’ять автоматів з розливу питної води. Працівники підприємства регулярно проводять їх технічне обслуговування. Акредитована лабораторія щоденно здійснює контроль якості питної води за хімічними та мікробіологічними показниками. Знаходяться вони за наступними адресами:

– два автомати з розливу артезіанської води біля КП «Черкасиводоканал» за адресою вул. Гетьмана Сагайдачного, 12

– три автомати з розливу водопровідної доочищеної питної води розташовані за адресами: на розі вул. Остафія Дашкевича – бул. Шевченка (біля Драмтеатру); вул. Гагаріна, 71 (за магазином «Гранд»); вул. Сумгаїтська, 59 (Алея Путейка).

Нагадаємо, що на Черкащині «знахарки» видурили в пенсіонерки всі заощадження. Наляканій старенькій ці дві «знахарки» запропонували ритуал, який потрібно проводити за допомогою грошей. Виманивши таким чином кошти, вони буцімто поклали їх у пакет, який заховали у нішу дивану та наказали довірливій бабусі до ранку не чіпати згорток, щоб чари подіяли.