Винен усьому гамак? У черкаському парку виник конфлікт між охоронцем та відпочивальником (відео)

в Новини
0 Коментарів
besplatka_728_90_ukr

Учора між відвідувачем парку Максимом Скориком та охоронцем Соснового бору стався конфлікт через те, що відвідувач прив’язав гамак до металевих стовпів оновленого оглядового майданчика та відпочивав собі. Охоронця обурила поведінка хлопця, тому він попросив негайно припинити це та самовільно відв’язав гамак з одного боку, від чого Максим впав. У свою чергу, така поведінка охоронця обурила хлопця і між ними розпочалася словесна перепалка.

«Вчора почав свій робочий тиждень з приємної медитації у гамаку, яка закінчилась не дуже добре. Хотів би запитати містян — може все-таки я не правий і гойдався не по понятіям?» — Написав Максим у «Фейсбуці» та виклав відео інциденту.

Увага! У відео присутня ненормативна лексика!

Хлопець розповів, що такий інцидент з ним трапився вперше. Щось схоже було на одному заводі, але там нормально попросили.

«Я фанат гамака і користуюсь ним всюди, де подобається. Скрізь, де я це роблю, пересічні люди реагують гарно. Хтось просто показує великий палець, хтось просто посміхається…», — розповів у коментарі «Вичерпно» Максим Скорик.

Директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко вважає, що охоронець дозволив собі зайвого у відношенні до відвідувача парку та пообіцяв, що він буде попереджений про агресивну поведінку до відпочивальників. Однак, на думку директора комунального підприємства, відвідувач парку теж не повинен був чіпляти гамак до оглядового майданчика, адже він обмежував доступ до панорами Дніпра іншим відвідувачам.

Нагадаємо, нещодавно у «Сосновому бору» відкрили оновлений оглядовий майданчик.

Користувачі соцмережі «Фейсбук» обурюються поведінці охорони парку.

«КП «Дирекція парків», де ви своїх «працівників» набрали? В бійцівському клубі? Виженіть цей «совок» і візьміть адекватних людей. Бо так підставитися під судовий позов ще треба вміти», — написав Олександр Курявий.

«Люди можуть покинути Радянський Союз, але «совок» людей — ні. А що, люди біля цих стовпів мають стояти струнко?» — запитує Костянтин Лациба.

Конфлікт між охоронцем та відвідувачем парку викликав як емоції, так і оригінальні ідеї. Так, В’ячеслав Скічко запропонував створити невеличке місце в парку для гамаків та буккросингу, щоб можна було спокійно погойдатись, почитати, відпочити в тиші серед природи. Директор КП «Дирекція парків» відповів на це, що ідея дуже цікава, але аби реалізувати її приватними коштами.

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Лисянці розпочали ямковий ремонт дороги
Новини
Касирка з Лисянки вкрала понад пів мільйона гривень
Новини
ЧІПБ випустив 166 молодих фахівців