Випускник Черкаського національного навчатиметься за обміном у виші США

Випускник Черкаського національного навчатиметься за обміном у виші США
в Новини

Артема Новікова, випускника-бакалавра Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, обрали з тисячі українців для навчання за обміном у Сполучених Штатах Америки.

Програму фінансує уряд Америки, який також оплатить вартість подорожі з України в Америку, вартість житла та харчування Артема, а також надаватиме кошти на щоденні витрати.

Стандарти відбору на програму дуже високі. Тисячі українських студентів спочатку заповнюють анкету на участь у програмі, додають свої рекомендації, резюме та портфоліо, документи з університету. І перше завдання — написати два есе на довільну тему. Потім серед тисячі обирають сотню найкращих, із якими представники посольства США проводять онлайн-співбесіду. Комісія ставить питання щодо цілей, досвіду, поглядів учасників, формує їх психологічний портрет та визначає придатність і готовність для цієї програми. Серед сотні обирають 16 найкращих.

Однак і тут не все просто. Для підтвердження придатності необхідно пройти міжнародний тест TOEFL на визначення рівня англійської мови. І лише після цього затверджується список фіналістів. Вони їдуть на навчання в кінці літа або після нового року.

Програма дає можливість українським студентам протягом одного семестру стати частиною американського суспільства, навчаючись за своєю спеціальністю в американському закладі освіти. Програма «The Global UGRAD Program» знаходить кандидатів, які мають лідерські якості, беруть активну участь у житті суспільства, волонтерять і реалізують корисні проєкти.

Про це повідомляє пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького